Контактирајте не

Шенжен Vango технологија копродукции, ООД.

Канцеларијата Add

Број 8, Sanlian Еден округ, Hualian заедница, Longhua Стрит, Окружниот Longhua, Шенжен, Кина. 518109

фабрика Add

Блок 2, Zhifuyuan индустриски град, бр 8 вториот прстен патот, Xingtan Таун, Shunde округ, Foshan, 528325, PRChina.

телефон

Тел: +86 755 23117185
Факс: +86 755 23117185
WeChat: +86 13410926766
операција: 1361618488

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !