seri Heater VHT

Përshkrim i shkurtër:


Technical Parameters

Përshkrim:

Kompakt ngrohës ventilatorit pengon formimin e kondensimit. integruar axial tifoz Performancë të lartë siguron detyruar qarkullimin e ajrit dhe kështu garanton një edhe temperaturën në rrethime me lidhje të brendshme.

 

Features:

1. Compact design

2. Long service life

3. Maintenance free

4. Temperature safety cut-out

5. Clip fixing

 

Technical data:

Element ngrohës rezistenca ngrohës
sigurisë temperatura cut-out Për të mbrojtur kundër mbinxehje në rast të dështimit tifoz
Heater trupi Anodized profilin extruded alumini
temperatura e sipërfaqes Max.75 ℃ (400W)
ventilatorit boshtor, duke pasur ball Airflow, rrjedhjen e lirë
  AC: 45m³ / h (50Hz) ose 54m³ / h (60Hz)
jeta e shërbimit 50 000h në 25 ° C (77 ℉)
Lidhje lidhja e brendshme terminal 1.5mm² me goditjen çift rrotullues 0.8Nm max.
zorrë Connection Plastike sipas UL94V-0, i zi
rritje clip për 35mm DIN hekurudhor, EN60715
Pozicioni i përshtatshëm vertikale
Operative / Temperatura Storage -45 deri + 70 ℃ (-49 deri + 58 ℉)
lloj mbrojtje IP20, tokëzuar

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !