VIA seri Industriale kondicioner

Përshkrim i shkurtër:


Technical Parameters

Model:  VIA050, VIA100, VIA150, VIA200, VIA400

C Kapaciteti ooling (W) :  500~4000

Instalimi:  fleksibil dhe instalimi i përshtatshëm

 

● Mbrojtja: izolimi i plotë Indoor dhe në natyrë, anti-korrozioni, anti-vaj, anti-pluhur

● Reliable: operacion 365 ditë × 24 orë vazhdueshëm me komponente të famshme industriale

● Mbylljen projektimit për filtër jashtme i papërshkueshëm nga pluhuri, mirëmbajtjen e përshtatshëm

● Anti-kondensimit: Përdorni vëllimin e madh të ajrit dhe të vogël të teknologjisë ndryshim enthalpy

Mjedisi miqësor: Përdorimi R134a ftohje

varg Temperatura: -40 ℃ ~ + 55 ℃

Monitorimi:Sigurimi multifunction prodhimit alarmi, dhe raportin e statusit nëpërmjet ndërfaqe RS485 për kontrollin e largët


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat !