seri VMT termostat mekanike

Përshkrim i shkurtër:


Technical Parameters

Përshkrimi: The elektromekanike është projektuar për të kontrolluar ngrohje mbyllje në mënyrë që pika e vesës është ngritur kur lagështia kritike relative prej 65% është tejkaluar në këtë mënyrë trashje dhe korrozioni është penguar në mënyrë efektive.

 

Features:

● lagështia relative Adjustable

● kontakt Ndryshimi-over

● kapacitet të lartë kalimi

● terminale thjesht arritshme

● Clip fiksimin

 

Të dhënat teknike (* në 50% RH)

dallimi Switch 4% RH (± 3% tolerance)
shpejtësia e ajrit lejueshme 15m / sek
lloji i kontaktit ndryshim mbi kontaktin
rezistenca e kontaktit <10mΩ
jeta e shërbimit > 100 000 cikle
Min Kapaciteti kalimi 20V AC / DC 100ma
Max Kapaciteti kalimi 250VAC 10 (2)
  DC 20W
EMC acc EN55014-1-2, EN61000-3-2, EN61000-3-3
Lidhje terminal 3-pol për 2.5mm. goditjen rrotullues 0.5Nm max: tela ngurtë 2.5㎜², bllokuar tela (me tela dhe kapuç metalik) 1.5㎜²
rritje clip për 35ram DIN hekurudhor, EN50022
zorrë plastike sipas UL94V-0, dritë gri
përmasat 67 x 50 x 38mm
peshë përafërsisht. 60g
Pozicioni i përshtatshëm variabël
Operative / Temperatura Storage 0 deri në + 60 ℃ (32 deri + 140 ℉) / - 20 deri + 80 ℃ (-4 te + 176 ℉)
lloj mbrojtje IP20

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !